OneTaKe.Tr.Gg Forum Yardım
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Soldier Front Oyun Hilesi Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Soldier Front Oyun Hilesi Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilişim Ve internet

AnasayfaiLetisimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Soldier Front Oyun Hilesi

YazarMesaj
onetake
Co-Admin
Co-Admin
onetake

Paylasim Gücü : 56070
Aktiflik :
Soldier Front Oyun Hilesi Left_bar_bleue520 / 999520 / 999Soldier Front Oyun Hilesi Right_bar_bleue

UYaRı SeViYeSi : Uyarı YoK

Soldier Front Oyun Hilesi Empty
MesajKonu: Soldier Front Oyun Hilesi   Soldier Front Oyun Hilesi EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 8:57 pm

Arkadaşlar,bu oyun WarrocK ve Counter tarzı internet üzerinden oynanan bir oyun,oyunda lvl yerine rütbe sistemi var,counter strike,ile karşılaştırılamaz bile ve warrock,dan çok daha fazla ayrıntı var, silah olsun mekan,lar olsun.Oyuna başladığımızda,sas,delta force v.s.v.s. yaklaşık 8.9 tane savaşçı saceneğimiz var istersek 1 tane istersek hepsinden alabiliyoruz,başlangı,ta bize 60k.veriyor vede bu para ile aldığımız silah,lar süre sınırlı değil ,sadece repair için extra para ödüyoruz, adamımıza kar maskesi,mifer,çelik yelek gibi bir takım item,leri extra,dan satın alıp gücünüze güç ve karizma yapabilirsiniz , tabi bu extra itemler süre sınırlı, warrock gibi ping yüzünden oyuna girememe olayı yok,zaten 256 net,ile laq yok denecek kadar az(yok desem yeri),oyunda birçok türk ve birçok türk guild,i mevcut.Eğer warrock ve counter tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız ,bu oyunu denemenizi öneririm.
http://sfront.ijji.com/Bu link,ten register olup oyunu download edebilirsiniz,sadece 240mgb.
Not:Sniper,oyundaki en iyi ve en kullanışlı silah,tabi kullanmasını bilene.
http://www.onetake.tr.gg

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uber Soldier Oyun Hilesi
» X.S. Oyun Hilesi
» X-Out Oyun Hilesi
» Yo! Joe Oyun Hilesi
» Virtua Cop Oyun Hilesi