OneTaKe.Tr.Gg Forum Yardım
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Lazer Epilasyon Fiyatları Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Lazer Epilasyon Fiyatları Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilişim Ve internet

AnasayfaiLetisimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lazer Epilasyon Fiyatları

YazarMesaj
Teknoweb

Teknoweb

Paylasim Gücü : 49473
Aktiflik :
Lazer Epilasyon Fiyatları Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Lazer Epilasyon Fiyatları Right_bar_bleue

UYaRı SeViYeSi : 3 UYarı

Lazer Epilasyon Fiyatları Empty
MesajKonu: Lazer Epilasyon Fiyatları   Lazer Epilasyon Fiyatları EmptyC.tesi Eyl. 24, 2011 1:53 pm

Site Adresi:lazerline.com.tr
Kuruluşu:2011
İçerik:lazer epilasyon fiyatları
Tanıtımı:

Lazer Epilasyon Fiyatları 2

Vücut temizliği için herkes farklı yolları dener. Kimileri jilet, kimileri ağda, kimileri cımbız gibi yöntemleri kullanır. Fakat bu yöntemler kökten bir sonuç getirmemektedir. Lazer epilasyon ise önceden belirlenen alan hedef seçilerek belirlenmiş olan alanı kökten temizlemektedir. Lazer epilasyona ısıyla tedavi de denebilir. Melanin oranının yüksek yerlerde başarı oranı yüksektir. Melanin oranı daha çok kalın ve siyah oran tüylerde yüksektir.

Lazer epilasyon uygulamasından önce kesinlikle vücuttaki tüylerinizi almamanız gerekir. Bu uygulamaya başlamadan 10-15 gün önce her türlü tüy temizliğinden uzak durmak gerekir. lazerline.com.tr’de lazer tedavisine dair pek çok bilgi bulabilecek ve polikliniğimizle iletişime geçebileceksiniz. Lazer epilasyon fiyatlarımızın sizlere uygun olabilecek fiyatlar olmasına dikkat edilmelidir.
http://www.tarifce.com

Lazer Epilasyon Fiyatları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lazer Epilasyon Fiyatları
» Lazer Ve Epilasyon
» Lazer epilasyon Merkezi
» Lazer Epilasyon Nedir?
» Lazer Epilasyon Hizmetleri