OneTaKe.Tr.Gg Forum Yardım
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Araba Oyunu Oynamak İstermisiniz? Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Araba Oyunu Oynamak İstermisiniz? Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilişim Ve internet

AnasayfaiLetisimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Araba Oyunu Oynamak İstermisiniz?

YazarMesaj
Teknoweb

Teknoweb

Paylasim Gücü : 49533
Aktiflik :
Araba Oyunu Oynamak İstermisiniz? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Araba Oyunu Oynamak İstermisiniz? Right_bar_bleue

UYaRı SeViYeSi : 3 UYarı

Araba Oyunu Oynamak İstermisiniz? Empty
MesajKonu: Araba Oyunu Oynamak İstermisiniz?   Araba Oyunu Oynamak İstermisiniz? EmptyCuma Ağus. 26, 2011 8:57 am

Site Adresi:arabaoyunu.com.tr

Kuruluşu Tarihi:2009

İçerik:

Tanıtımı:

Araba oyunu, çocukların en sevdiği oyunlar arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı arabalar, oyuncuya büyük keyif verir. Bu arabaları yönetmek de bir o kadar zevklidir. Araba oyunları, diğer oyun türlerine göre daha çeşitli olarak bilinir. Oyun çeşitliliği ne kadar fazlaysa oyuncular da o oyundan o kadar zevk alır. Mesela görevli araba oyunları, en bilindik araba oyunları arasında yer almaktadır. Bu tür oyunlarda, sizden bir görev yapmanız istenir ve bunun için arabayı kullanmanız gerekmektedir. Görevler genel olarak basite indirgenmiştir. Tabi ki bölüm geçtikçe daha zorlu görevler sizi bekliyor olacaktır. Görevler, ayrıca sandığınız kadar basit olmayabilir. Çünkü yollarda çok büyük engeller sizi bekleyebilir. Mesela trafiğin çok karışık olduğu bir yolda rahat hareket etmeniz oldukça zor olacaktır. Bu yüzden görev de ister istemez zor bir hal alır.

Görevli araba oyunlarında, aracınız zaman zaman değiştirilebilir. İlk olarak basit bir araba ile yola çıkarsınız ve basit görevleri yaparsınız. İlerledikçe daha farklı arabaları almaya hak kazanırsınız. Bu şekilde oyunda bir amacınız olur ve daha güzel arabalara sahip olmak için görevleri daha ciddiye alırsınız. Bu tür şeyler oyunun daha eğlenceli hale gelmesine sebep olur.

Görev oyunlarında çok hızlı arabalara da sahip olabilirsiniz. Eğer size verilen görevleri tam olarak yaparsanız sonlara doğru muhteşem arabalara sahip olabilirsiniz. Görev oyunlarında verilen arabalar tek bir tipte değildir. Mesela bir görevde sizden taksi sürmeniz istenebilir. taksi oyunlarında da bu tür görevlere rastlayabilirsiniz. Bazı bölümlerde sizden daha büyük araçlar sürmeniz istenebilir. Mesela otobüs, kamyon ya da tır. Bu görevleri daha iyi yapabilmek için kamyon oyunlarında ve tır oyunlarında başarılı olmanız gerekir
http://www.tarifce.com

Araba Oyunu Oynamak İstermisiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası