OneTaKe.Tr.Gg Forum Yardım
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Bitkisel İlaç Ve Kozmetik Ürünleri  Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Bitkisel İlaç Ve Kozmetik Ürünleri  Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilişim Ve internet

AnasayfaiLetisimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bitkisel İlaç Ve Kozmetik Ürünleri

YazarMesaj
Teknoweb

Teknoweb

Paylasim Gücü : 49533
Aktiflik :
Bitkisel İlaç Ve Kozmetik Ürünleri  Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Bitkisel İlaç Ve Kozmetik Ürünleri  Right_bar_bleue

UYaRı SeViYeSi : 3 UYarı

Bitkisel İlaç Ve Kozmetik Ürünleri  Empty
MesajKonu: Bitkisel İlaç Ve Kozmetik Ürünleri    Bitkisel İlaç Ve Kozmetik Ürünleri  EmptyPerş. Ağus. 18, 2011 1:10 pm

Site Adresi:adapharma.com.tr

Kuruluş Tarihi:2010

İçerik: Bitkisel ilaç ve kozmetik ürünleri.

Tanıtım
Ada Pharma, Avrupa’nın önde gelen bitkisel ilaç ve kozmetik üreticisi olan Cosval’in Türkiye’de Eczane kanalında tek yetkili dağıtıcısıdır.

Ada Pharma, yaşam boyu sağlık için çözümler sunar. İş felsefesi, bir ürün skalası pazarlamanın ötesinde sağlık danışmanlığı ve doğanın sunduğu doğal alternatifleri arayıp bulmak ve yenilikçi yaklaşımlarla sunmak üzerine kurulmuştur.

Saç Dökülmesi , birçok insanın ciddi sorunları arasında yer alır. Fiziksel bir sorun olarak görülse de psikolojik etkisi de çok büyüktür. Bu yüzden saç dökülmesi yaşandığında derhal bir uzmandan yardım alınmalıdır. Bu ve benzeri sorunlar için bitkisel ilaçlardan yardım alabilirsiniz. Bitkisel ürünleri en iyi şekilde sunan dağıtıcılardan biri de Ada Pharma ‘ dır. adapharma.com.tr sitesinden Ada Pharma ‘nın orijinal ürünlerini bulabilirsiniz. Varis ve ağrıdan Kozmetik Cilt Bakımına kadar merak ettiğiniz her şey bu sitede. Eğer siz de sağlığınızı önemsiyorsanız , mutlaka bu sayfayı ziyaret etmelisiniz. Sağlık hakkında birçok makale ve bilgilendirici yazı , bu sitede sizleri bekliyor. Sağlığınız için yeni adresiniz ; adapharma.com.tr
http://www.tarifce.com

Bitkisel İlaç Ve Kozmetik Ürünleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dr Ömer Coşkun Bitkisel Ürünleri
» Alternatif Tıp Ürünleri
» Koçtaş Ürünleri
» Özmed Medikal Ürünleri
» Maurers Zayıflama Ürünleri