OneTaKe.Tr.Gg Forum Yardım
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Twitter Nasil Kullanilir  Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Twitter Nasil Kullanilir  Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilişim Ve internet

AnasayfaiLetisimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Twitter Nasil Kullanilir

YazarMesaj
Teknoweb

Teknoweb

Paylasim Gücü : 49333
Aktiflik :
Twitter Nasil Kullanilir  Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Twitter Nasil Kullanilir  Right_bar_bleue

UYaRı SeViYeSi : 3 UYarı

Twitter Nasil Kullanilir  Empty
MesajKonu: Twitter Nasil Kullanilir    Twitter Nasil Kullanilir  EmptyPaz Mayıs 29, 2011 2:00 pm

Site Adresi:seyristanbul.com
Kuruluşu:2011
İçerik:E-devlet
Tanıtımı:
Twitter hakkında tüm sorularınızın yanıtını bu yazımızda bulabileceksiniz. Twitter üyelik, <Twitter nasıl kullanılır, Twitterda nasıl arkadaş eklenir, Twitterda kişi arama gibi konular hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Twitter kısaca; sadece 140 karakter kullanarak istediğiniz mesajı sizi takip eden kişilere gönderebileceğiniz bir mikroblog uygulamasıdır. Twiiter, Facebook gibi sosyal bir ortamdır. Twitter’da neler yazılır derseniz, yanıt aklınıza gelen herşey. Şuanda ne yapıyorsunuzdan tutun da, kurumsal firmaların kampanya haberlerine kadar herşey yazılabilir. Sizin belirli bir “Following” listeniz varsa onların yazdıklarını film izler gibi saniye saniye okuyabiliyorsunuz. Twitterın amacını tam olarak anladıktan sonra asla vazgeçemiyeceğiniz bir ortam olduğunu anlayacaksınız.

Daha fazla vakit kaybetmeden Twittera üye olup, tüm ünlülerin Twitterda yazdıklarını anında okumak için Seyristanbul.com bloğumuza mutlaka uğrayınız ve Twitterkonusunda faydalı yazılarımızı okuyunuz.
http://www.tarifce.com

Twitter Nasil Kullanilir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Youtube videolarını nasıl dönüştürebilirim ?
» Etrafımda kimler var ve twitter’da neler paylaşıyor?
» Hit NasıL ARtar
» Pagerank nasıl artar
» İnternetten Nasıl Para Kazanabilirsiniz