OneTaKe.Tr.Gg Forum Yardım
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Salyangoz Kremi Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Salyangoz Kremi Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilişim Ve internet

AnasayfaiLetisimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Salyangoz Kremi

YazarMesaj
Teknoweb

Teknoweb

Paylasim Gücü : 49333
Aktiflik :
Salyangoz Kremi Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Salyangoz Kremi Right_bar_bleue

UYaRı SeViYeSi : 3 UYarı

Salyangoz Kremi Empty
MesajKonu: Salyangoz Kremi   Salyangoz Kremi EmptyÇarş. Mayıs 11, 2011 6:42 pm

Site Adresi:www.salyangozkremisatis.com
Kuruluşu: 2010
İçerik:Salyangoz Kremi
Tanıtımı:
C'EST MOI Salyangoz KremiSalyangozlar binlerce yıldır dünyamızda varlıklarını sürdürmektedirler. Eski yunan döneminde hipokrat, zessos ve pliny gibi bilginler salyangozları cilt problemlerinde ve birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanmışlardır. Öyle ki salyangoz eczanelerin sembolü haline gelmiştir.
Zaman geçtikçe salyangoz yiyecek halini almış ne yazık ki, bu durum Avrupa'daki salyangoz sayısının azalmasına neden olmuştur. Daha sonra son derece özel bir durumun farkına varılmıştır.SalyangozKremi
Salyangoz çiftliklerinde çalışan isçilerin ellerindeki sıra dışı yumuşaklık ve salyangoz kafesleri yüzünden zaman zaman ellerinde oluşan küçük kesiklerin, herhangi bir yara izine meydan vermeden düzelmesi bilim adamlarının dikkatini çekmiştir.
Salyangozlar, dokularını kendi kendilerine tedavi edebilen ve kabukları kırıldığında yerine yenisini üretebilen canlılardır. Aslında, dokuların birkaç saniyede oluşmasını sağlayan o güçlü yenileyici etki, salyangozun doğal yollarla arkasında bıraktığı salgının özelliğidir.Salyangoz Kremi
http://www.tarifce.com

Salyangoz Kremi
1 sayfadaki 1 sayfası