OneTaKe.Tr.Gg Forum Yardım
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Belgesel Ve Klip Diyarı Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Belgesel Ve Klip Diyarı Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilişim Ve internet

AnasayfaiLetisimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Belgesel Ve Klip Diyarı

YazarMesaj
Teknoweb

Teknoweb

Paylasim Gücü : 49333
Aktiflik :
Belgesel Ve Klip Diyarı Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Belgesel Ve Klip Diyarı Right_bar_bleue

UYaRı SeViYeSi : 3 UYarı

Belgesel Ve Klip Diyarı Empty
MesajKonu: Belgesel Ve Klip Diyarı   Belgesel Ve Klip Diyarı EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 4:15 pm

Site Adresi:Samata.tv
Kuruluşu: 30.11.2010
İçerik:Klip Ve Belgesel
Tanıtımı: Sinema salonlarını aratmayan kalitesiyle samata.tv yayın hayatına girmiştir.Samata tv harika tasarımı ve aradığınız filmi çabucak buldurmasıyla yayın hayatına devam etmektedir. Klip İzlerken artık yarıda kesilmeler veya donmalardan bıktıysanız samata.tv tam size göre. Kliplerin belgesellerin bulunduğu video sunucuları çok hızlı bir şekilde çalışmaktadır.Belgesel izle bölümünde yerli yabancı her türlü belgeseller yer almaktadır. Hayvan alemini uzay alemini ilgilendiren ve anlatan en ilginç belgeseller burada yer almaktadır.
Yeşilçamın unutulmaz filmleri arşivimizde yer almaktadır.Gülmek hatta kahkahalara boğulmak istiyorsanız komik videolar bölümü tam size göre. Sitemizde yer alan filmler legal olup ilgili mercilerden izin alınmıştır.Müstehcen klip ve videolar sitemizde yer almamaktadır.
http://www.tarifce.com

Belgesel Ve Klip Diyarı
1 sayfadaki 1 sayfası