OneTaKe.Tr.Gg Forum Yardım
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
İnsan Sağlığı Hakkında Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
İnsan Sağlığı Hakkında Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilişim Ve internet

AnasayfaiLetisimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İnsan Sağlığı Hakkında

YazarMesaj
Teknoweb

Teknoweb

Paylasim Gücü : 49333
Aktiflik :
İnsan Sağlığı Hakkında Left_bar_bleue10 / 99910 / 999İnsan Sağlığı Hakkında Right_bar_bleue

UYaRı SeViYeSi : 3 UYarı

İnsan Sağlığı Hakkında Empty
MesajKonu: İnsan Sağlığı Hakkında   İnsan Sağlığı Hakkında EmptyPerş. Nis. 14, 2011 2:18 am

Site Adresi:İnsan-sagligi.COM
Kuruluşu: 2011
İçerik:İnsan Sağlığı
Tanıtımı:İki şey gelmeden iki şeyin kıymetini bilmek lazım demişler bu şeylerde sağlık ve boş vakittir.Ne yazıkki insanlık alemi sağlığına gereken önemi vermemektedir.İnsan Sağlığını etkileyecek zarar verecek bir çok etken vardır.Genelde insanımız Sağlık Üzerineyoğunlaşmaz.Daha net bir ifade ile sağlıgına önem vermez.Hastanelerin bu kadar tıka basa dolu olması ve hastanelerin sayısının hızla artmasının sebebide ihmalkarlık ve bilgisizliktir.Durum böyleyken Web sitemizde insan sağlıgı üzerine bir çok konu yer almaktadır.Kendimizi nasıl koruruz nasıl muhafaza ederiz sorularına cevap bulabilirsiniz.Anne cocuk sağlığıüzerine ayrıca önemle durduk.Hastalıklar hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz için geniş bir arşiv hazırladık. Sağlıklı bir yaşam için mutlaka sitemizi ziyaret edin
http://www.tarifce.com

İnsan Sağlığı Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası