OneTaKe.Tr.Gg Forum Yardım
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilişim Ve internet

AnasayfaiLetisimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik ( Resimli )

YazarMesaj
onetake
Co-Admin
Co-Admin
onetake

Paylasim Gücü : 56160
Aktiflik :
Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Left_bar_bleue520 / 999520 / 999Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Right_bar_bleue

UYaRı SeViYeSi : Uyarı YoK

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Empty
MesajKonu: Modelleri AÇık OLanlar için iStatik ( Resimli )   Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 8:13 pm

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Gorunu10

Yapılışı

1- Afiş Asmak >> Modeler >> Kapı

mod_recent_topics templateini değiştir diyorsunuz..

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) 115

--------------------------------------------------------------

2- Kod kısmına vermiş olduğum kodu ekliyorsunuz Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink önceki kodun tamamını silin Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) 214

-----------------------------------------------------------------------------------------

3 - Templateleirn olduğu sayfaya geri dönüp resimdeki gibi yayınlıyorsunuz.

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) 911

--------------------------------------------------------------------------------------------

4- Afiş Asmak >> Modeler >> Genel Yönetim

overall_header_new templateini değiştir diyin.

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) 315

--------------------------------------------------------------------------------------------

5- Resimdeki gibi değişikliği yapın Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) 413

6- 3. Adımdaki gibi templatelerin olduğu sayfaya dönüp değişikliğin yayınlanmasını sağlıyorsunuz Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink

---------------------------------------------------------------------

7- Modüller >> Forumun widgetleri kısmına geliyorsunuz Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) 512

Resimdeki şekilde yapıyorsunuz Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink

---------------------------------------------------------------------------

8- Forumun widgetlerinden Yeni konular widgetini sürükleyip forumun sol kısmına ekliyorsunuz ve göndere tıklıyorsunuz. Son hali resimde olduğu gibi olmalıdır:)

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) 611

------------------------------------------------------------------

9- Yeni Konuları ekledikten sonra aşağıdaki resimde olduğu gibi Değiştir simgesine tıklıyorsunuz Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) 711

-----------------------------------------------------------------------------------------

10- Modülü aşağıda resimde gördüğünüz şekilde ayarlarını değiştiriyorsunuz Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) 811

Bu konu araştırmalarım sonucu yabancı bir forumdan bulduğum bir çalışmadır ama Türkçeleştirilmesi ve anlatımı tamamen bana aittir Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink Alıntı olması sebebi ile de kendi forumumla birlikte aynı anda destek forumuna da eklenmiştir Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink

Güle güle kullanın Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_smile Bir tşk ü çok görmeyin Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_smile

Bir şey daha söyliyim ki o da bu değişikliği yaptıktan sonra Modüller >> forumun widgetleri kısmından yeni konuların olduğu sol tarafa eklediğiniz bütün widgetler forumun üstünde ve ortalanmış bir halde görünürler Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink

Örneğin giriş kısmı, en iyi yollayıcılar vb gibi sizde modüller >> forumun widgetleri kısmından deneyebilirsiniz Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink

ALTA ALMAK İÇİN

ßerçiyan demiş ki:Öncelikle eğer daha evvelden üste aldıysanız yapmanız gereken ufak iki işlem kalıyor Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink

Birincisi

Önce afiş asmak >> modeler >> genel yönetim

overall_header_new templatenin sağındaki kırmızı çarpı (Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Supprimer) simgesine tıklıyorsunuz.. ve yeni açılan sayfada evet diyerek template değişimini geri alıyorsunuz Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink

Daha sonra sonda bulunan altta verdiğim kod kısmını siliyorsunuz templateden Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink

Kod:
[td width="{C1SIZE}" valign="top"]

{giefmod_index1.MODVAR}

[/td]

Kodu sildikten sonra onaylayıp yayınlıyorsunuz Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink

Yani overall_header_new için son durum

Kod:

{META_FAVICO}
{META}

{T_HEAD_STYLESHEET}
{CSS}

{GREETING_POPUP}

#hitskin_preview {
margin: 0; padding: 0;
position: fixed;
top: 0; left: 0;
width: 100%;
height: 65px;
background: url('https://2img.net/i/fa/hitskin/hitskin_bar.png') repeat-x left -15px;
color: #fff;
}

* html #hitskin_preview { /* Fix for IE6 since it doesn't implement fixed positionning */
position: absolute;
top:expres​sion(eval(document.compatMode && document.compatMode=='CSS1Compat') ? documentElement.scrollTop : document.body.scrollTop);
z-index: 2;
background: transparent url('https://2img.net/i/fa/hitskin/hitskin_bar-ie6.gif') repeat-x left -15px;
}

* html { /* Gunlaug's Speed fix for the above positionning fix. Sorry for the fix for the fix */
background: #fff url(foo) fixed;
}

#hitskin_preview h1 {
float: left;
margin: 3px 0 0 0;
padding: 0 0 0 10px;
font: italic normal 25px Arial,sans serif;
}
#hitskin_preview h1 img {
vertical-align: middle;
}
#hitskin_preview em {
color: #7CBA2C;
font-weight: bold;
}
#hitskin_preview a {
}
#hitskin_preview a:hover {
text-decoration: underline;
}

#hitskin_preview .content {
text-align: right;
}

#hitskin_preview .content p {
margin: 4px 1em 0px 1em;
font-size: 13px;
line-height: 1.8em;
font-weight: bold;
}
#hitskin_preview .content p span {
font-weight: normal;
font-size: 0.8em;
}
body {
margin-top: 40px !important;
}
{hitskin_preview.HITSKIN_RTL_CSS}

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Hitskin_logo Hitskin.com

{hitskin_preview.L_THEME_SITE_PREVIEW}

{hitskin_preview.U_INSTALL_THEME}{hitskin_preview.L_RETURN_THEME}

{JAVAscript}

[tr]
[tr]

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) {LOGO}{MAIN_SITENAME}

{SITE_DEscriptION}

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) {LOGO}

{MAIN_SITENAME}

{SITE_DEscriptION}
{MAIN_SITENAME}

{SITE_DEscriptION}
Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) {LOGO}

{GENERATED_NAV_BAR}

[tr]bu kodu en alta ekliyorsunuz Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_winkBu sayede son konular forumun bitiminde istatistiklerden önce çıkıyor ve sadece anasayfada görünüyor Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink
işte bu şekilde alabilirsinİZ Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink
Bu şekilde olmalıdır Modelleri AÇık OLanlar için iStatik  ( Resimli ) Icon_wink2. OlarakAfiş asmak >> modeler >> genel yönetim index_box templateni değiştir diyorsunuz..Kod:

{giefmod_index1.MODVAR}

[/tr]
[/tr]
[/tr]
http://www.onetake.tr.gg

Modelleri AÇık OLanlar için iStatik ( Resimli )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza-Açık Ara Bul Kon
» Açık Öğretim Sınavlarında Çıkmış Sorular
» Çerçeve Modelleri
» Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri
» Duygu Gelinlik Modelleri