OneTaKe.Tr.Gg Forum Yardım
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Online Kitap Satış Sitesi Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Online Kitap Satış Sitesi Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilişim Ve internet

AnasayfaiLetisimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Online Kitap Satış Sitesi

YazarMesaj
Teknoweb

Teknoweb

Paylasim Gücü : 49303
Aktiflik :
Online Kitap Satış Sitesi Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Online Kitap Satış Sitesi Right_bar_bleue

UYaRı SeViYeSi : 3 UYarı

Online Kitap Satış Sitesi Empty
MesajKonu: Online Kitap Satış Sitesi   Online Kitap Satış Sitesi EmptyC.tesi Kas. 26, 2011 9:09 pm

Domain Adıherturlukitap.com
Web Sitenin Kuruluş Tarihi2011
Sitenin İçeriğiucuz kitap
Web Sitesine Ait Tanıtım MakelesiKitap satış sitesi.

Online Kitap Satış Sitesi Logo

Kitap okumak kimi insanların asla vazgeçemediği bir hobidir. Kitap okuyan insanların belirli bir dünya görüşü ve hayata bakış açısı vardır. Kimi insanlar iletişim kurma yeteneğini geliştirmek için, kimileri konuşmalarını düzeltmek için, kimileri bilgilenmek için kitap okurlar. Günümüzde kitap kültürünün etkisi azalsa dahi koyu kitap okuyucuları için kitap seminerleri düzenlenmekte, kitapçılar kampanyalarla okurlara ulaşmaktadır. Biz de sizler için kampanyalar düzenliyoruz, ucuz fiyata kitap satıyoruz, sizler için her türlü kitapı bünyemizde bulunduruyoruz.

Kitap almaya karar verip satın almanız durumunda aldığınız kitaplar üç gün içerisinde size teslim ediliyor ve üç gün içerisinde aldığınız kitaplardan vazgeçerseniz bu kitapları geri iade alıyoruz. Piyasada en çok satan kitaplar burada. Spordan sanata, teknolojiden dünya klasiklerine, ülkemizin edebiyatında önem arz eden eserlerden, diğer dünya ülkelerinde başarı elde etmiş diğer önemli kitaplara kadar bir çok kitap türü bünyemizde bulunmaktadır.Memnuniyetiniz açısından elimizden geleni yapmakta ve değerli müşterilerimize gereken önemi vermekteyiz. Yayınevlerimizle irtibatlarımız önemli düzeyde gelişmiştir. Gündemde olan en güncel kitapların haberlerine sitemizden ulaşabilir, bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bazı kitapları yarı fiyatına da sattığımız zamanlar oluyor ve bu haberi de yarı yarıya kitaplar bölümünden duyuruyoruz okuyucularımıza. Bu ve bunun gibi birçok avantajlı yönlerimiz bulunmaktadır.

Ayrıca merak ettiğiniz yazarlar hakkında da bilgi vermekte onların kitaplarını da arşivleyerek satış durumunda bulundurmaktayız. Kitap arama kutusundan da yararlanarak aradığınız kitapları bu bölümden bulma imkânınız vardır. Hepsi ve daha fazlası için aşağıda verdiğimiz linki tıklayıp bilgi alabilir, kitapları inceleyebilir, almak istediğiniz kitapları sipariş edebilirsiniz. Siz de hizmetimizden gayet memnun kalıp, kitap okuma alışkanlığınızda yeni bir adres keşfetmiş olacaksınız. Hemen http://www.herturlukitap.com linkini tıklayarak bu kitap dünyasına giriş yapın.
http://www.tarifce.com

Online Kitap Satış Sitesi
1 sayfadaki 1 sayfası