OneTaKe.Tr.Gg Forum Yardım
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Jinekolog Doktorunuz Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Jinekolog Doktorunuz Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilişim Ve internet

AnasayfaiLetisimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jinekolog Doktorunuz

YazarMesaj
Teknoweb

Teknoweb

Paylasim Gücü : 49233
Aktiflik :
Jinekolog Doktorunuz Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Jinekolog Doktorunuz Right_bar_bleue

UYaRı SeViYeSi : 3 UYarı

Jinekolog Doktorunuz Empty
MesajKonu: Jinekolog Doktorunuz   Jinekolog Doktorunuz EmptySalı Kas. 15, 2011 8:08 pm

Domain Adı:jinekologdoktor.net

Web Sitenin Kuruluş Tarihi: 2009
Sitenin içeriği: Sağlık - Medikal
Web Sitesine Ait Tanıtım Makelesi

Jinekolog Doktorunuz Logo

Bilindiği üzere jinekolog doktorlar kadın sağlığı konusunda hizmet vermektedir. jinekologdoktor.net 2009 yılından bu yana interner üzerinden hizmet vermektedir. Site içerisinde kadınları ilgilendiren pek çok konu hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişim bölümünde yer alan telefon numalarından iletişime geçebilirsiniz.

- Kürtaj : Kürtaj istenmeyen gebelik olarak bilinmektedir. Ancak kesinlikle bir aile planlama yöntemi değildir. Ülkemizde kürtaj 10 haftaya kadar yasaldır. Belirtilen süre sonrasında yapılmamaktadır.

- Kızlık Zarı Dikimi: tıp dilinde Hymenoplasti olarak bilinen kızlık zarı dikimi jinekolog doktorlar tarafından yapılmaktadır. Ancak bu özel bir işlem olduğu için bazı jinekolog doktorlar bunu etik görmedikleri için yapmamaktadır.
http://www.tarifce.com

Jinekolog Doktorunuz
1 sayfadaki 1 sayfası