OneTaKe.Tr.Gg Forum Yardım
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Saç Bakımı Ürünleri Reyonist.com'da Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Saç Bakımı Ürünleri Reyonist.com'da Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilişim Ve internet

AnasayfaiLetisimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Saç Bakımı Ürünleri Reyonist.com'da

YazarMesaj
Teknoweb

Teknoweb

Paylasim Gücü : 49233
Aktiflik :
Saç Bakımı Ürünleri Reyonist.com'da Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Saç Bakımı Ürünleri Reyonist.com'da Right_bar_bleue

UYaRı SeViYeSi : 3 UYarı

Saç Bakımı Ürünleri Reyonist.com'da Empty
MesajKonu: Saç Bakımı Ürünleri Reyonist.com'da   Saç Bakımı Ürünleri Reyonist.com'da EmptyPtsi Eyl. 19, 2011 10:41 am

Saç Bakımı Ürünleri Reyonist.com'da Logo

Site Adresi:reyonist.com
Kuruluşu: 2010
İçerik:E-ticaret sitesi
Tanıtımı:

İnternet üzerinden yüzlerce ürünü incelemek, ürünler hakkında bilgi sahibi olmak ve beğendiklerinizi sipariş etmek artık reyonist.com farkıyla çok daha kolay ve daha çok hızlı! Sanal alışveriş merkezimizde ağız ve diş sağlığı ürünlerinden cilt bakımı ürünlerine, saç bakımı ürünlerinden medikal ürünlere kadar yüzlerce farklı ürünler bulunmaktadır. Ayrıca dilediğiniz ürüne daha çabuk ulaşımınız için sitede arama kutuları da kurduk. Bu sebeple kolaylıkla arzu ettiğiniz ürüne ulaşabileceksiniz. Sitemizde mevcut olan ürünlerde kullanımına ve özelliklerine dair bilgiler de eklenmiştir. Bu sebeple ürün hakkında detaylı bilgi de almış olacaksınız.

Peki, niçin diğer siteler değil de reyonist.com? Sitemizdeki ürünler piyasa şartlarına göre oldukça indirimlidir. Bu sebeple ekonomik yönden rahat olacaksınız. Bunun yanında bizlerden talep etmiş olduğunuz ürünlerde sadece 3 TL kargo ücreti almaktayız. 100 TL üzerindeki alışverişlerinizde ise hiçbir şekilde kargo ücreti istememekteyiz. Ayrıca Pazar günleri hariç olmak üzere her gün saat 9.00 ve 19.30 arasında telefondan müşteri hizmetlerimiz de mevcuttur. Sitemizdeki ürünler orijinal ve kalitelidir. Sanal reyonlarımızda grecian, Medobiotin gibi ürünlerden Youthair gibi ürünlere kadar yüzlerce ürünü bulabileceksiniz.
http://www.tarifce.com

Saç Bakımı Ürünleri Reyonist.com'da
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzellik Ve Cilt Bakımı
» Koçtaş Ürünleri
» Alternatif Tıp Ürünleri
» Özmed Medikal Ürünleri
» Maurers Zayıflama Ürünleri