OneTaKe.Tr.Gg Forum Yardım
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Sezen Aksu Fan Sayfası  Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Sezen Aksu Fan Sayfası  Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilişim Ve internet

AnasayfaiLetisimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sezen Aksu Fan Sayfası

YazarMesaj
Teknoweb

Teknoweb

Paylasim Gücü : 49303
Aktiflik :
Sezen Aksu Fan Sayfası  Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Sezen Aksu Fan Sayfası  Right_bar_bleue

UYaRı SeViYeSi : 3 UYarı

Sezen Aksu Fan Sayfası  Empty
MesajKonu: Sezen Aksu Fan Sayfası    Sezen Aksu Fan Sayfası  EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 3:21 pm

Site Adresi:sezen-aksu.com

Kuruluş: 2002

İçerik: Sezen Aksu’nun biyografisi, haberleri, şarkıları, klipleri, konser görüntüleri, fotoğrafları ve Sezen Aksu forumu

Tanıtım:

Sezen Aksu Fan Sayfası  Sezenaksu-300x200

Arkadaşlar,Sezen-Aksu.com Sezen Aksu sevenler için hazırlanmış çok geniş içerikli güzel bir site. Sitede Sezen Aksu albümlerini, şarkılarını, kliplerini, bir çok konserinden görüntüleri, 100'lerce yüksek çözünürlükte fotoğrafını bulabilirsiniz. Sitede 500'e yakın şarkı hakkında bilgi, 100'e yakın video var ve her geçen gün artmakta. Sitenin forumunda ise birçok Sezen Aksu hayranıyla birlikte paylaşımlarda bulunabilir, Sezen Aksu hakkında çok daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.Kısaca çok iyi bir Sezen Aksu arşivi büyük emekler verilerek hazırlanmış bir sitede toplanmış.sezen-aksu.com ‘u bütün Sezen Aksu hayranı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Teşekkürler.
http://www.tarifce.com

Sezen Aksu Fan Sayfası
1 sayfadaki 1 sayfası