OneTaKe.Tr.Gg Forum Yardım
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Quaresma'yı Kartal istiyor Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Sitemizden Daha İyi Faydalanmak İçin Üye Olunuz yada Giriş Yapınız
Quaresma'yı Kartal istiyor Uyeoll10
Sitemize MODeratör ALınacaktır Herkes Başvurabilir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilişim Ve internet

AnasayfaiLetisimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Quaresma'yı Kartal istiyor

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Paylasim Gücü : 55339
Aktiflik :
Quaresma'yı Kartal istiyor Left_bar_bleue450 / 999450 / 999Quaresma'yı Kartal istiyor Right_bar_bleue

UYaRı SeViYeSi : Uyarı YoK

Quaresma'yı Kartal istiyor Empty
MesajKonu: Quaresma'yı Kartal istiyor   Quaresma'yı Kartal istiyor EmptySalı Tem. 14, 2009 5:58 pm

'Quaresma'yı Kartal istiyor'
Beşiktaş´a önceki gün Emiliano Bonazzoli´yi yazan İtalyan basını, bugün farklı bir ismi ortaya attı: Kara Kartal, Ricardo Quaresma için İnter´e resmi teklif yaptı.
Quaresma'yı Kartal istiyor 18_262080_13FAN8QUARESMAA
Avrupa basını her geçen gün farklı bir ismi Beşiktaş’a yakıştırıyor... İtalya Ligi’nde top koşturan Matteo Ferrari’yi 4.5 milyon Euro’luk bonservis bedeliyle renklerine bağlayan Siyah-Beyazlılar, Çizme’de dikkatleri üzerinde toplamıştı. Önceki gün La Gazzetta dello Sport, “Beşiktaş, Bonazzoli’yle görüşüyor” diye yazarken, bugün İtalya’nın bir başka gazetesi Corriera della Sera Kartal’ın büyük bir yıldızın peşinde olduğunu iddia etti. Çizme basını, İnter’de beklenen patlamayı yapamayan Ricardo Quaresma için Kartal’ın resmi teklifi yaptığını yazdı.
Ancak bu transferin gerçekleşme ihtimali zor görünüyor... Çünkü daha geçen sezon başında Porto’dan 24.6 milyon Euro’ya transfer edilen Quaresma’yı, İnter ucuza vermeye niyetli değil...
Birçok takım peşinde...
Ligin ikinci yarısında Chelsea’de boy gösteren Portekizli futbolcuyu, Avrupa’nın birçok takımı kiralık olarak renklerine bağlamak istiyor. Beşiktaş’ın tek avantajı, Şampiyonlar Ligi’ne direkt katılacak olması...
http://onetake.tr.gg

Quaresma'yı Kartal istiyor
1 sayfadaki 1 sayfası